Katarzyna Cieplińska Dietetyk Lublin Nutri Balance
Witam, nazywam się Katarzyna Cieplińska i jestem dietetykiem z pasji i z wykształcenia. Ukończyłam studia licencjacie i magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunkach dietetyka oraz żywienie człowieka i dietetyka.

Doświadczenie zdobywałam na prawie półrocznych praktykach w Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Jako dietetyk pierwszorzędną sprawą jest zdrowie, które to
idzie w parze z wymarzoną sylwetką. Nie jestem zwolennikiem
diet „chudnę 10 kg w miesiąc”, gdyż wiem jakie to może nieść za sobą konsekwencje zdrowotne i wizualne. Swoją wiedzę opieram na badaniach naukowych,
informacji zaczerpniętych na konferencjach dietetycznych oraz doświadczeniu
i spostrzeżeniach zdobytych w pracy z pacjentami. Nie jestem fanką sztywnych jadłospisów, zależy mi aby każda osoba, która do mnie trafia uczyła się jak ma wyglądać prawidłowe żywienie i potrafiła zmieniać swój styl życia. Pokazuję, że zdrowie, odchudzanie i dobre samopoczucie może iść w parze oraz ich uzyskanie nie wymaga od nas rygoru i mnóstwa wyrzeczeń.

W moim życiu sport jest nieodłącznym elementem. Przez ponad 15 lat byłam wyczynową zawodniczką badmintona,
a od 5 lat moim zainteresowaniem są treningi siłowe oraz treningi funkcjonalne w domu. Kiedy pacjenci pytają mnie o właściwą formę aktywności fizycznej zawsze konsultuję się z zaprzyjaźnionym trenerem z długim stażem
i dorobkiem, moderatorem największego sportowego forum dyskusyjnego w Polsce – Wojciechem Cieplińskim. Kompleksowe podejście zarówno od strony żywienia jak i sportu pozwala uzyskać jak najlepsze wyniki.

Z racji, że sama uwielbiam jeść, wymyślam coraz to nowe dania i desery (oczywiście zdrowe i fit) po ty by móc dzielić się sprawdzonymi przepisami z pacjentami.

Wolne chwile poświęcam na sport, relaks lub odpoczynek bo wiem, że te wszystkie składowe gwarantują nam dobre samopoczucie i zdrowie.

UKOŃCZONE SZKOŁY, KURSY I SZKOLENIA